Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада

Склад Громадської ради при Солом’янській районній

в місті Києві державній адміністрації

 

П.І.Б.

Назва ІГС

Посада в громадській раді

Оніщенко

Дмитро Миколайович

Асоціація «Телекомунікаційна палата України»

Голова

Бобровська

Оксана Василівна

ГО «Перспективи Києва»

Заступник голови

Грінченко

Вадим Русланович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Наш дім – Солом’янка»

Заступник голови

Кулікова

Тетяна Вікторівна

Начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

Секретар

 Члени громадської ради

Абашін

Дмитро Юрійович

ГО «Наш дім - Чоколівка»

-

Антропов

Олександр Дмитрович

БФ «Творчі діти»

-

Бакалінський

Гліб Вікторович

ГО «Солом’янці»-

Белько

Віталій Олександрович

ГО «Група взаємодопомога»-

Бережнюк

Ігор Петрович

Фонд підтримки підприємництва та малого бізнесу «Благо»-

Вижак

Валерій Борисович

БО «Всеукраїнський БФ розвитку науки та інноваційних технологій України ім. В.І. Вернадського»-

Власенко

Вадим Олександрович

Київській міський комітет молодіжних організацій-

Волков

Олександр Миколайович

Міжнародна Дипломатична місія народної дипломатії «Європейська Україна»

-

Іонов

Дмитро Сергійович

ГО «АрмКлуб «Барс»

-

Кеба

Мирослав Євгенович

Клуб Спортивного танцю «Аматор-Спорт-Данс»

-

Кудря

Євгеній Сергійович

Громадське формування «Варта-1»

-

Кузьмич

Галина Василівна

ГО  «Ротарі Клуб „Київ-Центр”

-

Логоша

Людмила Володимирівна

ГО «Спілка «Жінки Жулян»

-

Ляленко

Валерій Валерійович

ГО «Порядок», керівник громадської приймальні ГО-

Майорова

Олена Олегівна

Спілка молодіжних та дитячих ГО «Київський міський комітет молодіжних та дитячих ГО»

-

Макаренко

Василь Васильович

«Газета «Солом’янка»-

Новак

Анна Олегівна

ГО «Спілка «Новий вибір»

-

Панченко

Олександр Сергійович

ГО «Спілка ветеранів АТО Солом’янського району міста Києва»-

Пивоварова

Тамара Григорівна

ГО «Новий вихід»

-

Пригорницька

Марина Анатоліївна

«Громада захисту споживачів послуг зв’язку України»

 

-

Савчук

Світлана Степанівна

ГО «Рада батьків міста Києва»

-

Слюняєв

Артем Сергійович

ГО «Комітет мікрорайону Першотравневий»

-

Спаскіна

Юлія Олександрівна

ГО «Національна асоціація алкогольних виробників»-

Стародуб

Павло Миколайович

Релігійна організація «Парафія Святого Іоанна Хрестителя Української Православної Церкви»-

Сюрха

Олександр Васильович

Спілка ветеранів Афганістану Солом’янського району

-

Федієнко

Олександр Павлович

Інтернет Асоціація України

 

-

Шарафетдінов

Петро Ільясович

Громадська спілка «Асоціація татарських і башкирських промисловців та підприємців України»-

Шевчук

Євгеній Віталійович 

БО «БФ «Соціальне медичне партнерство»-

Шоломицький

Володимир Васильович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Медична Служба НМП України»-

Шульга

Андрій Олексійович 

ГО «Громадська рада підприємців міста Києва»-

Ярошенко

Олеся Миколаївна

Адвокатське об’єднання Адвокатське об’єднання «Міжнародний адвокатський альянс»

-

Ясенецький

Володимир Станіславович

ГО «Клуб Зен-Кван-До»

-

Версiя для друку

Адміністративні послуги

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО