7 липня 2017 року в приміщенні Солом’янської РДА відбулися установчі збори для формування складу Громадської ради на період діяльності 2017-2019 роки.
Ініціативною групою до участі у зборах було допущено 122 делегованих представника від інститутів громадянського суспільства, з яких 113 зареєструвалися та безпосередньо виявили бажання увійти до складу Громадської ради, а 9 - не з’явилися.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (зі змінами від 08.04.2015), під час рейтингового голосування за персональнальний склад Громадської ради обрано 35 членів громадської ради.
Склад обраної Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові | Назва інституту громадянського суспільства
|
1 | Абашін Дмитро Юрійович | ГО «Наш дім - Чоколівка» |
2 | Антропов Олександр Дмитрович | БФ «Творчі діти» |
3 | Бакалінський Гліб Вікторович | ГО «Солом’янці» |
4 | Белько Віталій Олександрович | ГО «Група взаємодопомога» |
5 | Бережнюк Ігор Петрович | Фонд підтримки підприємництва та малого бізнесу «Благо» |
6 | Бобровська Оксана Василівна | ГО «Перспективи Києва» |
7 | Вижак Валерій Борисович | БО «Всеукраїнський БФ розвитку науки та інноваційних технологій України ім. В.І. Вернадського» |
8 | Власенко Вадим Олександрович | Київській Міський Комітет Молодіжних Організацій |
9 | Волков Олександр Миколайович | Міжнародна Дипломатична місія народної дипломатії «Європейська Україна» |
10 | Грінченко Вадим Русланович | БО «БФ «Наш дім - Солом’янка» |
11 | Іонов Дмитро Сергійович | ГС «АрмКлуб «Барс» |
12 | Кеба Мирослав Євгенович | Клуб Спортивного танцю «Аматор-Спорт-Данс» |
13 | Кудря Євгеній Сергійович | Громадське формування «Варта-1» |
14 | Кузьмич Галина Василівна | ГО «Ротарі Клуб «Київ-Центр» |
15 | Логоша Людмила Володимирівна | ГО «Спілка «Жінки Жулян» |
16 | Ляленко Валерій Валерійович | ГО «Порядок» |
17 | Майорова Олена Олегівна | Спілка Молодіжних та Дитячих ГО «Київський Міський Комітет Молодіжних та Дитячих ГО» |
18 | Макаренко Василь Васильович | «Газета «Солом’янка» |
19 | Новак Анна Олегівна | ГО «Спілка «Новий вибір» |
20 | Оніщенко Дмитро Миколайович | Асоціація «Телекомунікаційна палата України» |
21 | Панченко Олександр Сергійович | ГО «Спілка ветеранів АТО Солом’янського району» |
22 | Пивоварова Тамара Григорівна | ГО «Новий вихід» |
23 | Пригорницька Марина Анатоліївна | «Громада захисту споживачів послуг зв’язку України» |
24 | Савчук Світлана Степанівна | ГО «Рада батьків міста Києва» |
25 | Слюняєв Артем Сергійович | ГО «Комітет мікрорайону Першотравневий» |
26 | Спаскіна Юлія Олександрівна | ГО «Національна асоціація алкогольних виробників» |
27 | Стародуб Павло Миколайович | Релігійна організація Парафії Святого Іоанна Хрестителя |
28 | Сюрха Олександр Васильович | Спілка ветеранів Афганістану Солом’янського району |
29 | Федієнко Олександр Павлович | Інтернет Асоціація України
|
30 | Шарафетдінов Петро Ільясович | Громадська спілка «Асоціація татарських і башкірських промисловців та підприємців України» |
31 | Шевчук Євгеній Віталійович | БО «БФ «Соціальне медичне партнерство» |
32 | Шоломицький Володимир Васильович | Благодійна організація «Благодійний фонд «Медична Служба НМП України» |
33 | Шульга Андрій Олексійович | ГО «Громадська рада підприємців міста Києва» |
34 | Ярошенко Олеся Миколаївна | Адвокатське об’єднання «Міжнародний адвокатський альянс» |
35 | Ясенецький Володимир Станіславович | ГО «Клуб Зен-Кван-До» |