КМДА Київська міська державна адміністрація

21 вересня 2016

«Солом’янський легкоатлетичний пробіг», присвячений Дню фізичної культури і спорту України

14 вересня у парку «Відрадний» відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської райдержадміністрації за участю Асоціації бігунів України проведено традиційний щорічний «Солом’янський легкоатлетичний пробіг», присвячений Дню фізичної культури і спорту України. У заході брали  участь близько 290 осіб, серед яких діти, студентська молодь, ветерани спорту та мешканці району. Учасники змагалися на двох дистанціях: 1 км та 10 км.

У програмі пробігу організовано особисту та командну першість вищих навчальних закладів  Солом’янського району в забігу на 1 км. За її результатами перше місце серед навчальних закладів III-IV рівня акредитації в командному заліку вибороли команди юнаків і дівчат Національної академії внутрішніх справ. Почесне друге місце посіли команди Київського національного університету будівництва і архітектури.

В особистій першості переможцями стали: I місце - Вікторія Шевченко (Національна академія внутрішніх справ) та Вадим Рябчун  (Національна академія внутрішніх справ), II місце – Лілія Кушнірук (Національна академія внутрішніх справ) та Віталій Поліщук (Національний технічний університет «КПІ ім. Ігоря Сікорського»), III місце - Анастасія Морошкіна (Національна академія внутрішніх справ) та Андрій Мавдюк (Київський національний університет будівництва і архітектури).

Відзначили перемогу серед команд вищих навчальних закладів I-II р. а. дівчата та юнаки ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж», дівчата Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну вибороли друге місце, а третє почесне - посіла команда дівчат Київського медичного коледжу ім. П.І. Гаврося.

Юнаки Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. В. Кудряшова здобули почесне друге місце, а трете - посіли учні Вищого професійного училища будівництва і дизайну.

В особистій першості переможцями стали: I місце – Ніла Пархомець (ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж») та Олександр Охріменко (ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж»), II місце – Вікторія Кузьменко (Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну) та Максим Добрановський (ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж»), III місце – Олена Комаренко (Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну) та Володимир Почека (ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж»).

Найкращими бігунами в абсолютному заліку серед жінок на дистанції 10 км стали: перше місце - Тетяна Соляник (35 років), друге місце – Світлана Кучерук (60 років),  третє місце – Катерина Лісова (23 роки); серед чоловіків на 10 км призові місця посіли: Віктор Роговой (51 рік), Липина Дмитро (21 рік), Віталій Поліщук (21 рік) – студент Національного технічного університету «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

У категорії «70 і старше» перше місце посів 76-ти річний спортсмен Олександр Вольський.

Переможці змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами.