КМДА Київська міська державна адміністрація

1 березня 2016

Стартувала Спартакіада підліткових клубів Солом’янського району

23 лютого 2016 року традиційно стартувала щорічна спартакіада серед гуртківців підліткових клубів за місцем проживання об’єднання  «Либідь».

По спортивному завзято відбулися змагання з настільному тенісу серед команд підліткових клубів за місцем проживання. У спортивному клубі «Здоров’я» змагалися 7 команд вихованців вікової категорії 12-14 років клубів: «Горизонт», «Здоров’я», «Олімпік», «Лідер», «Атлет», «Молодість» та «Надія».

Перемогу у змаганнях здобули господарі – юні спортсмени підліткового клубу «Здоров’я». Друге місце посіла команда клубу «Олімпік», а почесне третє команда клубу «Лідер».

25 та 26 лютого у підлітковому клубі «Лідер» в рамках Спартакіади  пройшли змагання з шахів та шашок, де взяло участь 6 команд юних гросмейстерів віком від 6 до 10 років клубів, а саме: «Червоні вітрила», «Світоч», «Лідер», «Творчість», «Шанс» та «Гармонія». Переможцем змагань стали гуртківці клубу «Червоні вітрила». Друге місце виборола команда клубу «Творчість», а третє місце посіла команда клубу «Лідер».

Переможців змагань було відзначено командними кубками та дипломами.